PELARBORD, 1800-talets andra hälft.

128508. PELARBORD, 1800-talets andra hälft.

Björk. Oval skiva på tredelad pelarfot. Längd 81, bredd 67, höjd 75 cm.

Slitage, skivan med ojämnheter och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 495