JUAN ROMERO. ”Tacksam Blossom”.

1284935. JUAN ROMERO. ”Tacksam Blossom”.

Screentryck
Signerad, daterad 1979 och numrerad VIII/L
95 x 95 cm.

I gott skick. Träram. Ej undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
95 x 95 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 2 499