MATBORD, Danmark, 1950/60-tal.

1284723. MATBORD, Danmark, 1950/60-tal.

Teak och bok, längd ca. 140, bredd 95, höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 880