SPEGLAR, 2 st, KONSOLBORD med stenskiva, 1900-tal.

12845. SPEGLAR, 2 st, KONSOLBORD med stenskiva, 1900-tal.

Speglarnas mått; 81 x 57 resp. 96 x 60 cm.

Slitage, konsolbordet skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, konsolbordet skadat.

Antal besök: 626