VAS, keramik, jugend, Peter Ipsens Enke, Danmark, 1900-talets början.

128448. VAS, keramik, jugend, Peter Ipsens Enke, Danmark, 1900-talets början.

Höjd 16,5 cm.

Bruksslitage, mindre krackelyrer, smärre glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm.

Antal besök: 2 568