FÅTÖLJ, rotting, 19/2000-tal.

FÅTÖLJ, rotting, 19/2000-tal.
1284344. FÅTÖLJ, rotting, 19/2000-tal.

Bredd 72 cm. Djup 70 cm. Rygghöjd 99 cm.

Dynor saknas. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 399