TRÄDGÅRDSSOFFA, trä/metall, 2000-tal.

128412. TRÄDGÅRDSSOFFA, trä/metall, 2000-tal.

Sekelskiftesstil från 1800/1900, senare tillverkning, hopfällbar, metallställning, furubrädor, vitmålad. Längd 162 cm, rygghöjd 91 cm.

Skador på trä. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på trä. Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 199