SKÄNK/SKÅP, 17/1800-tal.

1284009. SKÄNK/SKÅP, 17/1800-tal.

Längd 116 cm, djup 63 cm, höjd 182 cm.

Senare bemålat, skador samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575