Byrå teak, 1960-tal
Bredd 75 cm
Djup 38 cm
Höjd 86 cm.
Bruksslitage.
Byrå teak, 1960-tal
Bredd 75 cm
Djup 38 cm
Höjd 86 cm.
Bruksslitage.