MATLÅDA, porslin, Kina, 1900-tal.

1283814. MATLÅDA, porslin, Kina, 1900-tal.

polykroma färger, höjd ca 16 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 043