PARTI GLAS, ca 17 delar, 18 och 1900-tal.

12836. PARTI GLAS, ca 17 delar, 18 och 1900-tal.

Bestående brännvinsflaskor 2 st, rödvinsglas 8 st, remmare 7 st.

Slitage, enstaka nagg, en propp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 742