KNIVBAJONETT, Spanien m/1941.

KNIVBAJONETT, Spanien m/1941.
1283486. KNIVBAJONETT, Spanien m/1941.

Spår av fabriksstämpel på blad.
Bladet längd ca 24,5 cm.
Total längd inkl baljor ca 39,5 cm.

Slitage, smärre korrosion. Mindre skador på trägrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet längd ca 24,5 cm.

Antal besök: 1 347