Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN porslin, orientalisk, 1900/2000-tal.
1283386. FIGURIN porslin, orientalisk, 1900/2000-tal.
Höjd 25,5 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25,5 cm.
Smärre ytslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
391