BENGT LINDSTRÖM. Etsning med carborundum. Signerad och nr 43/99.

128334. BENGT LINDSTRÖM. Etsning med carborundum. Signerad och nr 43/99.

Figurkomposition. 65 x 49,5 cm.

Ej ramad, veck i marginaler.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramad, veck i marginaler.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 2 777