MALMKRONA, 8-armad, tidigt 1900-tal.

128315. MALMKRONA, 8-armad, tidigt 1900-tal.

diameter 63.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 63.

bruksslitage.

Antal besök: 2 259