STAFFAN HALLSTRÖM. Figur på häst. Färglitografi. Signerad och numrerad 12/60.

128301. STAFFAN HALLSTRÖM. Figur på häst. Färglitografi. Signerad och numrerad 12/60.

Bildyta 56 x 72 cm.

Staffan Hallström (1914–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 56 x 72 cm.

Staffan Hallström (1914–1976)

Antal besök: 1 038