GUSTAV ARNOLDS. Ronneby kyrka, olja på duk, signerad och daterad 1925.

128297. GUSTAV ARNOLDS. Ronneby kyrka, olja på duk, signerad och daterad 1925.

49 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 42 cm.

Antal besök: 2 048