BYRÅ, trä, grundmålad, nyrenässans, 1880-talets slut, 3-lådig.

128295. BYRÅ, trä, grundmålad, nyrenässans, 1880-talets slut, 3-lådig.

Troligen avkortad. Grundmålning. Höjd 74 cm, längd 85 cm, djup 48,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 161