GOLVLAMPA, Art deco, 1920-tal.

128294. GOLVLAMPA, Art deco, 1920-tal.

Golvlampa Art deco, 1920-tal
Höjd 143 cm.

Slitage, skador skärm, fläckar, ej genomgången el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa Art deco, 1920-tal
Höjd 143 cm.

Antal besök: 1 304