SIXTEN HAAGE. Mapp med 5 torrnålsgravyrer.

1282711. SIXTEN HAAGE. Mapp med 5 torrnålsgravyrer.

Fabrik. Signerade samt numrerade 67/150 ex. Daterade -79
64x49 cm.

Oramade i originalmapp.

Sixten Haage (Född 1926)

Gör en kostnadsfri värdering!

64x49 cm.

Oramade i originalmapp.

Sixten Haage (Född 1926)

Antal besök: 330