FLASKSCHATULL med 3 st FLASKOR, trä/glas, 1800-tal.

1282641. FLASKSCHATULL med 3 st FLASKOR, trä/glas, 1800-tal.

Flaskor med stor sannolikhet original med fin tulpandekor
höjd 22 cm, bredd 23 cm, djup 12 cm.

mindre åldersslitage, liten fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 635