TORSTEN BILLMAN. Göteborgs hamn. Färglitografi. Signerad Billman. 37/260.

128243. TORSTEN BILLMAN. Göteborgs hamn. Färglitografi. Signerad Billman. 37/260.

49x39 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x39 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 473