KAFFESERVIS, 39 delar, Wawel, Recznie Malowane, Poland 1900-tal.

128226. KAFFESERVIS, 39 delar, Wawel, Recznie Malowane, Poland 1900-tal.

Bestående av:
12 st koppar
12 st fat
12 st assietter
1 kanna
1 sockerskål med lock
1 gräddsnipa.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av:
12 st koppar
12 st fat
12 st assietter
1 kanna
1 sockerskål med lock
1 gräddsnipa.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 9 286