ROLF JUELL GLEDITSCH. Olja på duk, signerad.

128215. ROLF JUELL GLEDITSCH. Olja på duk, signerad.

Vy över Stora Torget, Sundsvall, Mått 60,5 x 50 cm.

Norsk konstnär representerat vid Natsjonalgalleriet, Oslo.

Bruksslitage. Duken något skev i ramen. Stötmärke på ramens framsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 835