RING, 18 kt guld föreställande en orm med blå och vit emalj (små skador), smaragder, diamanter 8/8 samt rosa safirögon.

128199. RING, 18 kt guld föreställande en orm med blå och vit emalj (små skador), smaragder, diamanter 8/8 samt rosa safirögon.

Storlek 18 ¼, vikt 14.5 gram.

Ring in 18 K gold in the shape of a snake with blue and white enamel (small damages), emeralds, single cut diamonds and pink sapphire eyes.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18 ¼, vikt 14.5 gram.

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 981