Kalmar Auktionsverk
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SCHÄSLONG, gustaviansk stil, 1900-tal.
1280968. SCHÄSLONG, gustaviansk stil, 1900-tal.
längd 178 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 178 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
706