FILMAFFISCHER samt AFFISCH, bl.a. Back to the Future, part III,1900-tal.

128094. FILMAFFISCHER samt AFFISCH, bl.a. Back to the Future, part III,1900-tal.

Universal Soldier.
Back To The Future, Part III
samt Anakin Skywalker, Podrace, affisch.

Största, 69.5 x 99 cm
Minsta, 64 x 89.5 cm.

Repor, tejprester, skador i ytterkanter.
Universal soldier med skrift med bläckpenna på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Universal Soldier.
Back To The Future, Part III

Största, 69.5 x 99 cm
Minsta, 64 x 89.5 cm.

Antal besök: 1 028