CLAES JURANDER. Figur, akvarell, signerad.

1280554. CLAES JURANDER. Figur, akvarell, signerad.

33 x 24 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 892