VAS, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad, 1900-talets andra hälft.

128046. VAS, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad, 1900-talets andra hälft.

Fyrkantig form av gröntonad glasmassa, höjd 23 cm.

Litet nagg, smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 065