GUNNAR TORHAMN. AKVARELL på papper, religiöst motiv, signerad, 1900-tal.

1280413. GUNNAR TORHAMN. AKVARELL på papper, religiöst motiv, signerad, 1900-tal.

höjd 91 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 91 cm, bredd 59 cm.

mindre åldersslitage.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 427