DOSA, sterling silver, 1900-tal, vikt ca 110 gram.

128015. DOSA, sterling silver, 1900-tal, vikt ca 110 gram.

Rikt förgylld insida. 5,5 x 8,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 761