PÄR LINDBLAD. Olja på duk.

PÄR LINDBLAD. Olja på duk.
1279980. PÄR LINDBLAD. Olja på duk.

Gula rosor. Signerad. 61x50 cm.

Mindre ytslitage.

Pär Lindblad (1907–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Pär Lindblad (1907–1981)

Antal besök: 931