Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
DRYCKESHORN, delvis silver, 1800-talets senare del.
127947. DRYCKESHORN, delvis silver, 1800-talets senare del.
Dryckeshorn.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Dryckeshorn.
Slitage, skador.
Auktionsverket Engelholm
548