MATTA, stor, 1900-tal.

MATTA, stor, 1900-tal.
1279424. MATTA, stor, 1900-tal.

övervägande röd

ca. 313 x 200 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

övervägande röd

ca. 313 x 200 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 603