BYRÅ, Teak, 1950-tal.

BYRÅ, Teak, 1950-tal.
127906. BYRÅ, Teak, 1950-tal.

Byrå med fyra lådor samt skåp. Bredd 90, djup 40, höjd 72 cm.

Smärre bruksslitage, låskolv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
127906. BYRÅ, Teak, 1950-tal.

Antal besök: 2 835