TERRINER, 3 st, keramik, 1900-tal, Gustafsberg samt Göteborg.

127905. TERRINER, 3 st, keramik, 1900-tal, Gustafsberg samt Göteborg.

Höjd ca 21,5 cm.

Bruksslitage, repor, spricka i det blåvita locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21,5 cm.

Antal besök: 744