127902. CHRISTIAN DELL. BORDSLAMPA, Kaiser Idell modell 6876.
Kaiser Idell skrivbordslampa från 50-60-talet i svart. modell 6786,
Lampans höjd: ca. 48cm
Lampskärm diameter: 26,5 cm
Lampans diameter: 18,5 cm.
funktionell,
tecken på slitage på grund av ålder,
något repor.