HYLLOR, String, trä/metall, 1900-tal.

1279021. HYLLOR, String, trä/metall, 1900-tal.

bredd 57 cm och 78 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 57 cm och 78 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 297