PORTMONÄ SAMT GRYTUNDERLÄGG, metall, 1800-talets slut.

1278964. PORTMONÄ SAMT GRYTUNDERLÄGG, metall, 1800-talets slut.

Portmonä. 10x6 cm
Grytunderlägg. 9x9 cm utan öglor.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Portmonä. 10x6 cm

Mindre ytslitage.

Antal besök: 588