KISTA, daterad invändigt 1773.

12788. KISTA, daterad invändigt 1773.

Beslag av smide. Längd 90, bredd 61, höjd 54 cm.

Slitage, skador, torrsprickor, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 734