Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TORLAF JERGILL, stilleben, olja på duk, signerad.
1278818. TORLAF JERGILL, stilleben, olja på duk, signerad.
Ca 61x50 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 61x50 cm.
Smärre ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
566