INGVAR ADAMSSON. Akvarell.

INGVAR ADAMSSON. Akvarell.
1278480. INGVAR ADAMSSON. Akvarell.

"Höst". Förlaga till litografin. 38x33 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 426