REKLAMAFFISCHER, 6 st, 1900-tal.

127846. REKLAMAFFISCHER, 6 st, 1900-tal.

Bla. Cirkelkaffe, Solbröd & Folkparken (Berndt Frankie och Kristina Anshelm) mm... mått ca 100 x 70.

Slitage, revor, hanteringsveck, skador, glas saknas, skadat glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 728