EINAR HILLBERG. Akvareller 3 st.

1278143. EINAR HILLBERG. Akvareller 3 st.

Göteborgsmotiv. 14x21 cm. 12,5x19 cm. 19x14,5 cm samt 11x19,5 cm.

Mindre ytslitage samt ett glas spräckt.

Einar Hillberg (1885–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

Einar Hillberg (1885–1959)

Antal besök: 1 295