KNUT LUNDSTRÖM. Blyertsteckning.

1277969. KNUT LUNDSTRÖM. Blyertsteckning.

Sittande kvinnlig modell. Signerad. 46x33 cm.

Ytslitagee.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitagee.

Antal besök: 580