LJUSKRONA, 1900-talets mitt.

LJUSKRONA, 1900-talets mitt.
127793. LJUSKRONA, 1900-talets mitt.

Höjd ca 28 cm, bredd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 882