ANDERS ÖSTERLIN. Färgserigrafi.

1277910. ANDERS ÖSTERLIN. Färgserigrafi.

Abstrakt komposition. Signerad samt numrerad 156/200 ex
42x33,5 cm.

Oramad. Mindre kantslitage.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

42x33,5 cm.

Oramad. Mindre kantslitage.

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besök: 292