HERMAN CARLSON LEVIN. DELUXE, gitarr, 1951.

1277752. HERMAN CARLSON LEVIN. DELUXE, gitarr, 1951.

Med fodral. Kjell mikrofon medföljer.
Inköpt på JAM Stockholm 2006. Kvitto medföljer.

Slitage, sprickor förekommer. Fodral med skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 023