PUTTI, skuret och bemålat trä, 1700-tal.

127767. PUTTI, skuret och bemålat trä, 1700-tal.

Höjd 35 cm.

Slitage, maskstungen, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Slitage, maskstungen, skador.

Antal besök: 1 755