MATSALSMÖBEL, 5 delar, teak "Ulferts Tibro".

127752. MATSALSMÖBEL, 5 delar, teak "Ulferts Tibro".

Bordets längd 135, bredd 90, höjd 72 cm samt 2 skivor om vadera 50 cm, stolarnas höjd 78 cm.

Bruksslitage, obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 962